Jak dopasować biokominek na taras do aranżacji domu i ogrodu?

Jak dopasować biokominek na taras do aranżacji domu i ogrodu?

Biokominki ogrodowe zazwyczaj wykonane są z wysokiej jakości materiałów jak stal, beton, kamień lub szkło. Coraz więcej osób decyduje się też na modele ozdobne, przygotowywane specjalnie na zamówienie. Dobre dopasowany kominek bio będzie wyróżniał się w Twoim ogrodzie fantazyjnym kształtem, który przyciągnie uwagę gości.

W salonach specjalizujących się w sprzedaży palenisk ekologicznych znajdziesz biokominki w kształcie stożka, sześcianu, a nawet kuli. Większość modeli dostępnych jest w kilku wersjach kolorystycznych, ale niektórzy producenci umożliwiają nawet wybór barwy obudowy z całej palety RAL (to międzynarodowy wzornik kolorów ułatwiający dobranie pasujących do siebie odcieni).

Wybierając kominek ekologiczny, z łatwością dopasujesz go do bryły budynku lub dekoracji ogrodowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowoczesne modele, jak i urządzenia w stylu vintage albo rustykalnym. Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jaką wizję otoczenia stworzysz.

Biokominek ogrodowy sprawdzi się podczas rodzinnego spotkania, imprezy ze znajomymi, a także jako ciekawy akcent ozdobny, który z daleka będzie przykuwał uwagę.

Szukasz biokominka na taras lub do ogrodu, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy chętnie znajdą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, które będzie stanowiło odpowiedź na Twoje potrzeby.